27.11.2020

Mariho production

HUDEBNÍ MARKETING PRO KAPELY A UMĚLCE POSUNU VÁŠ HUDEBNÍ PROJEKT DÁL

Prosadit se jako kapela nebo umělec je běh na dlouho trať. Sám jsem aktivní muzikant a manager v jedné osobě, takže moc dobře vím, co všechno to obnáší. V hudební branži se pohybuji okolo 15 let a své zkušenosti bych chtěl předat dál.

PROMO VIDEO

Natočím Vám jednoduchý klip (např. ze zkušebny, studia, atd.) Levná a rychlá varianta především pro začínající umělce a kapely. Cena zahrnuje jeden natáčecí den v záznamu ve Full HD, celkovou přípravu videa a image umělce, sestříhání a postprodukci.

BOOKING KONCERTU

Spolupracující s umělci a kapelami, kteří vystupují na mých akcí např. (Rockové Dobroty, Mariho Hudební Party) a vedu si svojí databázi, kterou s oblibou nabízím mým klientům. Na soukromé party, festivaly, městské slavnosti a další hudební akce.

PROMOTER KONCERTU

Po společné domluvě s vybranými umělci zorganizují koncert, zajistím propagaci, předprodej vstupenek, technické zajištění a vyberu v hodné místo. Sam jsem uspořádal několik svých akcí nebo mým klientům. Díky tomu vím, na koho se obrátit a jak vyjednat pro kapelu co nejlepší podmínky.

ZDARMA ZVEŘEJNÍM VÁŠI TISKOVOU ZPRÁVU

Hudební zastávka – je internetový hudební magazín, který je tvořen pro hudební nadšence a organizátory hudebních akcí.

Kontaktujete mne a zajdeme na kafe

KONTAKT608 749 147   

EMAIL: promoprodukce@email.cz

Marián Mari Olašín