Jak správně vybrat kapelu na firemní párty

V tomto krátkém článku poradíme, jak vybrat takovou kapelu, aby skutečně splnila vaše očekávání. Nejenom dobře pobavila vaše partnery či zaměstnance, ale aby byla i dostatečně reprezentativní.

V jakém složení?

Pro firemní párty  doporučujeme nejčastěji variantu 3 až 4 muzikantů. Samozřejmě je možná  i větší varianta (až do 7 muzikantů), podle toho o jaký typ akce se jedná.

 Kapely, které vám hned od počátku budou nabízet dvoučlenné složení, působí více než podezřele a na firemní akci se opravdu nehodí.

Pořádáte firemní setkání, školení, promotion nebo dny otevřených dveří?

Tak to je něco jiného. Tady se chce firma „ukázat“ a pochlubit. A nejenom firmy, ale i různé instituce, i ze státního sektoru. Chtějí tedy hudbu stylovou, nerušící, vyplňující třeba přestávky nebo doprovázející přehlídku nebo raut. Ano, má to působit exkluzivně.

I zde poznáte dobrou kapelu podle toho, zda umí najít řešení.

Nejlepší firemní akce je kombinace s živou kapelou a DJ

A nezapomínejte na to, že lidé se chtějí bavit a mají rádi bonusy navíc.
Po skončení kapely by na večírku nemělo nastat ticho. Ideální je, když štafetu přebere DJ a taneční parket může zůstat plný ještě dlouho po půlnoci.

Jakou má mít kapela praxi?

Opravdu dlouhou. Pozor na různé dvoučlenné bandy či „one-man“ formace. To někdo nedávno přišel na to, že se dají stáhnout karaoke písničky z internetu a na tom se živit. Podle toho to i vypadá.

Co více může profesionální kapela nabídnout?

Dost často firmy poptávají  ozvučení  pro svou další prezentaci. Kapela by měla ochotně poskytnout aparaturu.

Můžeme zprostředkovat úvodní vystoupení dalších umělců, kteří dále vyplní váš firemní program.

Spolehlivost kapely?

V českých zemích velký problém. Je mnoho kapel, které „vezmou“ opravdu každý kšeft a taky se k tomu takhle staví. A co je nejhorší, že klidně několik na jeden termín. A vy si žijete v domnění, že je všechno v pohodě. Jaké je však vaše zklamání, když vám týden před konáním akce zavolají, že nemohou, a vymluví se na nemoc nebo jinou báchorku. Samozřejmě že, hrají, ale u toho, kdo lépe zaplatil. :-(.

Raději si termín u kapely několikrát ověřte a nevěřte podezřele levným nabídkám. Nebojte se s kapelou sepsat závaznou smlouvu.Více

Tento záznam byl publikován v články . Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *